Yılların getirdiği birikim ve tecrübeler merdivenleri daha hızlı çıkmayı ve bizlere sıçrayacak noktayı iyi görmemizi öğretti.

Marmara medya kurumsal kimlik oluşumlarında birebir markalaştırdığı birçok firmanın bir noktada hareket kabiliyetini sağlamıştır.

Sosyal medya danışmanlığı bilgi ve tecrübe ile yapılabilecek bir iştir.

Ustalar bunun ne anlama geldiğini çok iyi bilirler. Sosyal medyanın yanı sıra teknolojik gelişmeleri de takip edebilmek, tanıtım konusunda kısa yolları iyi belirlemek, zamanın maliyet karşısında yok olmamasını sağlamak, tanıtım yada kampanyanın hızlı ve estetik şekilde yapılarak yola pozitif devam edilmesi işin sağlığı açısındanda önemlidir.

Bir hizmet yada ürünün tanıtılmasındaki maliyet ve zaman, işi yapacak medya uzmanının becerisine ve tecrübesine bağlıdır.

Medya danışmanlığı

Ve işin sahibi işletmede doğal olarak bu tür risklere girmek istemez. Medya konusundaki uzmanlığımızı ifade etmek değil aslında işn yapılması gereken kriterleri belirlemek olduğunu söylememiz gerekir.

 

Hassas bir iş olduğu kadar sorumluluk, hız, estetik, bilgi, tecrübe gerektiren ve medya uzmanının belirlediği hedefi tutturmak gibi zorunlulukları’da işin ciddiyetini ortaya koymaktadır.

Marmara web teknolojileri medya tanıtım işlerinizi zaman ve maliyetinizi korumak kaidesi ile dikkatlice yapabilir.

 

 

Comments are closed.