Açık hava reklamcılığı nedir? Firmaların mesajlarını tüketicilere ulaştırmaları için satış promosyon araçlarından biridir.
Trafiğin yoğun olduğu alanlarda otoyollar boyunca, istasyon avlusunun bir adım dışındaki şehir merkezleri gibi bölgedeki potansiyel pazarları hedefleyebilen bir ortamdır.

Açık hava reklamcılığı nedir ve faydaları

Firma içeriklerinin duyurulması, yeni ürünler hakkında farkındalık yaratılması ve mağazaların yönlendirilmesi için uygundur.

Müşteri ihtiyaçlarına göre bir alan araştırması yaparak reklamlar yerleştireceğiz. Uygun noktalarda reklamlar yapılarak alana özel firma duyuruları, ürün yaygınlaştırma ve yönlendirme yönlendirmeleri daha etkin bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Uzun süreli gönderi mümkündür ve işletme maliyetleri düşürülebilir.

Kurumsal sözleşmenizden sonra bile kullanmaya devam edebilirsiniz. (Kısa süreli tabelalar hariç)
Prensip olarak sadece reklam ücreti ve diğer giderler ile yenilenebilir ve kullanılabilir, bir özelliği de işçilik ve işçilik ücreti ödemeden reklam verilebilmesidir.

Sadece şehir merkezinde değil, banliyölerde de asılabilen, serbestliği yüksek bir reklam ürünüdür.

Sadece şehir merkezlerini ve istasyon meydanlarını değil, tüm reklama uygun bölgelerede uygulama yapabiliriz.
Yüksek derecede özgürlüğe sahiptir ve reklam yapmayı düşünen çeşitli işletme sahipleri için seçeneklerden biridir.

Lokasyona göre reklam uygulamaları nasıl olmalı?

Konuma özel reklamlar uygulayarak yüksek kaliteli reklamlar sunabilirsiniz. Reklam hedef alanında yaşayan insanlara isim tanınırlığını artırmak ve mağazaları belirli noktalardan çekmek gibi diğer reklam mecralarının geçemeyeceği hedeflere hitap etmenizi sağlarız.

Reklam ajansı olarak bölgedeki etkinlik ve becerilerimiz firmaların çok sayıda taleplerine cevap verebilecek nitelikte ve yeterli düzeydedir. Her aşamada kendi ekip ve teçhizatımız ile anahtar teslmi reklam işleri yaparız.

Günümüzde doğru reklamın iyi şekilde ifade edebilmesi tecrübe, bilgi birikimi ve sektör bilgisine dayalı bir durumdur. Biz marmara medya olarak bir işletmenin reklam taleplerine güçlü ekibimiz ile daima hazır haldeyiz.

En iyi hizmet ve yöntem tekniklerimizle maliyet ve zamandan tasarruf misyonumuzdur. Hizmetin süreklilik ve titizlikle işlenerek teslim edilmesi başlıca görevimizdir.

Onlarca işletmenin açık hava reklamcılığı taleplerini kısa sürede ve en estetik şekilde yerine getirdik. Sektörünüzde en akılcı çözümlerle daima sizlere bir telefon kadar yakın olacağız.

Açık hava reklam ajansı şemsiyesi altında tüm reklam hizmetlerini verebilmekteyiz. 0262 606 07 79