Tabela totem imalat uygulama alanında Marmara Medya, yüksek yerlerde tabela yapımında alışılagelmiş “iskele” ve “hava çalışma platformu”na ek olarak “ip germe yöntemi” seçeneğimiz bulunmaktadır.

Tabela totem konusunda profesyonel

Sahaya bağlı olarak, hangi inşaat yönteminin en yüksek maliyete sahip olduğu ve kaliteli inşaatın mümkün olup olmadığı gibi müşterilerimizi memnun edecek önerilerde bulunabiliriz.

Ayrıca çeşitli özelliklerde tabela üretimi ve yapımında da birçok başarımız bulunmaktadır. Her alana göre daha iyi bir tabela önerebiliriz.
Ağırlıklı olarak reklam tabelaları ile ilgilenen firmamıza özgün fikri müşterinin idealinide destekleyen bir plan önerebiliriz.

 

Çatı Tabela yapım ve montajları

Tabela üretimi ve montaj genelde Trafiğin yoğun olduğu bir yola veya demiryoluna bakan bir binanın çatısına kurulan büyük ve etkili reklam türüdür. Her ebat ve Boyut kullanılarak dinamik ve statik reklam seçenekleri ile yoldan geçenlerin dikkatini çekme amaçlı tabaela biçimleridir.

Tabela totem imalat uygulama talepleriniz için biz ulaşın

Tabela imalat montaj aşamasında kendi teçhizatımızı kullanarak en iyi ve sağlıklı iş teslimini sağlarız. Kocaelide kendi tabela ve dijital meteryalleri alabildiğimiz atölyemizde her çeşit tabela ve montaj aşamalarını yapabilmekteyiz.