Web sitesi oluşturmak marka oluşturmak, sorgulamaları artırmak ve ürünlerin çekiciliğini iletmek gibi çeşitli amaçlar için sonuçlar üreten bir web sitesi oluşturacağız.

Web sitelerinin kullanımı iş yaparken giderek daha önemli hale geliyor. Yapılmış web tasarımının sonuç üretmesini sağlamak için sadece üretim ve operasyon değil, aynı zamanda kişisel tasarım ve müşteri yolculuk haritası oluşturmaktır.

 

Web tasarım hizmeti

İnternet sitenizi ticari para kazanmanın merkezi yapın.
Müşterileri çekmek için temelden etkili mağaza ziyaretlerine ve sorgulamalara kadar. Sağlam bir site inşa etmek geleceği yaratacaktır.

Bir web sitesi oluşturmak için adımlar

1. Bir internet sitesi oluştururken hedefi belirleyin, dönüşümü belirleyin ve siteyi tasarlayın.
Kullanıcı davranışlarından site yapısı, UI/UX ve içerik içeriği tasarlayarak oldukça etkili bir web sitesi oluşturmak mümkündür.

2. En son algoritmaya karşılık gelen SEO önlemleri
Amaca göre anahtar kelimeler seçip, istediğiniz bilgiyi istediğiniz zamanda ulaştırabilecek bir mekanizma oluşturacağız.
Ayrıca analiz ve iyileştirme için PDCA’yı çevirerek en son algoritmaya karşılık gelir.

3. Listelenen reklamlardan etkili tasarım
Çoğu kampanya, başvuru formları oluşturma ve başvuru sahiplerinin güvenli verilerini yönetme konusunda genellikle endişe duymaktadır.
Bir form oluşturmak biraz zaman ve para gerektirir ve bunun için güvenli bir veritabanı oluşturmak çok fazla çaba ve maliyet gerektirir

veritabanı ayarlarından formlar oluşturmayı ve aday verilerini güvenli bir güvenlik ortamında saklamayı kolaylaştırır. Gondolun gücü, veritabanlarında güçlü olmasıdır.

4.Güvenlik göz önünde bulundurularak WordPress tasarımı
İçerik pazarlama/SEO ve CMS çok kullanışlıdır ancak açık kaynak oldukları için eklenti açıkları sorunu kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır.
Marmara Web WordPress’in iyi noktalarından yararlanmanın en güvenli yöntemleri uygular.

5.Başarısız olmayacak içerik pazarlaması
Yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere çok çeşitli içerik pazarlamasını destekliyoruz. İçerik siteleri oluşturmanın yanı sıra, hedef tasarımdan yazı, çeviri ve röportajlara kadar her şeyi kapsamlı bir şekilde halledebiliriz.

Hedef belirleme / davranış analizi

Web Sitenin en önemli rolü, ne tür bilgilerin kime gönderildiği ve ne tür bir etkinin üretildiğidir. Halihazırda bilgilere sahipseniz, hedef kişi yada kurumu belirlemek için mevcut müşteri verilerini, analizleri ve anketleri kullanacağız.

Tabii ki, herhangi bir bilgi yoksa, sıfırdan bir anket ve formülasyon yapacağız, bu yüzden lütfen emin olun.

içerik tasarımı

Kullanıcının ne tür içeriğe ihtiyacı olduğuna ve ne tür bilgiler vermek istediğimize göre içeriğin detaylarını tasarlayacağız. Bu özellikle WordPress gibi CMS için önemlidir. Spesifikasyonları formüle ederken dikkatli bir şekilde tasarlıyoruz.

Detaylı tasarım (tasarım, sistem, altyapı)
Eksen olarak belirlenen hedef ve içerik ile tüm siteyi tasarlamaya başlayacağız. Tabii ki, son sitelerin SEO’yu desteklemesi önemlidir. Ancak, pek çok şirket iyi bir tasarım, sistem, sunucu ve SEO dengesi tasarlayamaz.

Marmara web de her şeye sahip olmak önemlidir. Web site çalışmaları UI / UX’i dikkate alarak tasarlanmaktadır. Bu aşamada gerekli sayfaları ve sistem elemanlarını listeleyeceğiz.

Her sayfa için kaba bir tasarım oluşturacağız, sistem özelliklerini tasarlayacağız ve genel konfigürasyonu derinlemesine işleyeceğiz.

Üretim / geliştirme uygulaması / test
Ayrıntılı tasarıma dayalı olarak, yalnızca uygulama vardır. Tasarım, sistem geliştirme ve sunucu yapımı gibi fiili çalışmalarla ilerleyeceğiz.

Tüm süreçler Marmaraweb tarafından yönetilir, bu nedenle müşterilerin çok fazla zaman ve personel harcamasına gerek kalmaz.Ek olarak, son derece özel içerik ve müşteri gereksinimlerine dikkatle yaklaşacağız.

Bu noktada işlem için gerekli olan analiz araçlarını (Google Analytics vb.) ve reklam araçlarını tanıtacağız.

Web sitesi yayın aşaması
Testi başarıyla tamamladıktan ve müşteri ile onayladıktan sonra siteyi yayınlayacağız. Şu anda alan ayarları da mevcuttur.

Günlük güncelleme işlemlerinden, istikrarlı operasyon yönetiminden, uzmanlığımız olan listeleme gibi reklam operasyonlarından SEO iyileştirmelerine kadar her şeyle ilgilenmeye hazırız. “İşletme aşaması” iş stratejisi için önemlidir.