Seo hizmeti çerçevesinde, rekabet gücünüzü artırmak, organik aramalarda bir noktaya gelebilmeniz için profesyonel seo çalışması yaptırmanız için çok sebebiniz var.

En etkili google dostu web site çalışmanızı ürün ve hizmet yapınıza göre estetik ve entegreli şekilde tasarlayabiliriz.

  • Öznitelikli Müşteri Potansiyeli Oluşumu
  • Zaman ve Maliyetten Tasarruf
  • Deneyimli ve Referanslı Seo Ekibi
  • 15 yıllık tecrübe

Google Arama Stratejisi

Yerel arama ve optimizasyon çalışmalarımız, firmanın satış niteliğine uygun, satış yada sunumu yapılacak tüm ürün guruplarının yerel seo analizlerine yönelik yapılarak ortaya konulan kapsamlı bir çalışmadır.

Google Maps Optimizasyonu seo hizmeti çalışmalarında önemli alana sahiptir. Sanal mağazanız yada dükkan lokasyonunuz bölgesel etki alanına sahiptir.

Marka ve ürünlerinizin analiz değerleri, sektörünüzdeki rekabet önemi, sosyal medya üzerindeki önem arz eden noksanların işlenmesi gibi tespitlerin hayata geçirilmesi gerekmektedir.

Uzman ve profesyonel ekibimizle internet dünyasındaki kullanıcıları müşteri olarak dönüştürün, sizler için en uygun dönüşüm orantıları için en iyi sonuçları sağlarız.

Seo hizmetleri

Seo hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO satış verimliliğinizi artırmak, müşteri dönüşlerini sağlamak ve korumanız gereken konumunuz için çok önemlidir.

Sadece masaüstü değil, aynı zamanda mobil cihaz ve tabletlerde daha bulunabilir orantı, ürün aramalarında yerel bölgenizde daha görünür olma garantisi veriyoruz.

Amaç, yerel trafiğiniz de rakiplerinizin üstünde ve seçkin listeleri zorlayıcı seviyelerde olabilmeniz için her alanda açık noktalarınızı gözeterek potansiyel müşterinizin her zaman daha fazla dönüşünü sağlamaktır.

 

SATIŞ OPTİMİZASYONUNDA SEO HİZMETİNİN ÖNEMİ

Pazarlama Yapısının Başarısını Arttırmak; Dönüşüm oranı optimizasyonu (DOP) gerçek müşteri odaklı fayda sağlar.

Web sitenizin tekil ziyaretçilerini arttıran bu yöntem doğru, kararlı ve titiz çalışmaların sonucunda etkisin gösterir. Uzman alt yapıya sahip olan Marmara Web Teknolojileri size bu konuda rehberlik yapmaya hazır.

Dönüşüm oranı ve tekil ziyaret trafiğini arttırmanın bir çok yolu var, işletmenizin ölçülebilir potansiyeline göre bir kampanya yapalım,

Doğru etkileşim, doğru kampanya görselleri ve yapılan sosyal yada web çalışmalarının tam sonuç odaklı olmasını sağlayalım.

Gerek grafik, gerek yazılımın geri dönüşümü amaçlayan çalışmalarla etkili olması gerekmektedir. Marmara Web Teknolojileri size bu konuda verimli olabilecek yapıya sahiptir.

Aylık ve yıllık planlarımız ve uzun zamanlı çalışmalar konusunda bizimle iletişime geçin. İşletmenizin zaman kaybetmeden bulunabilir web sitesine sahip olmasını sağlayın.
Ekibimiz sürekli teknolojik gelişmeleri ve araştırmalara sahip dijital pazarlama ve yazılım ajansıdır. Kurumsal yapınızın işleyişine uygun tüm detayları profesyonel şekilde gerçekleştirelim.